Радіо Philips AZB798T/12
  • В наявності
  • Код: S10449
Радіо Philips AZB798T/12
Доставка зі складу 5-10 днів.
Радіозаписувач Philips дає змогу слухати улюблені радіостанції та відтворювати власну музику за допомогою одного пристрою. Завдяки вбудованому приводу ви можете насолоджуватися своєю колекцією компакт-дисків у повній мірі. Магнітола буде підтримувати відтворення CD і USB флешки. Радіомагнітола Philips може приймати сигнал через DAB+ і FM-тюнер. Автоматичне налаштування забезпечує чіткий і постійний прийом сигналу. Інтерфейс підключення радіомагнітофона включає USB і роз'єм 3,5 мм. Вхідний роз’єм корисний, коли ви хочете відтворювати музику та інші медіафайли зі свого телефону. Щоб позбавити вас від звичайних проблем із кабелем, радіомагнітофон Philips AZB798T/12 підтримує Bluetooth. Модель оснащена пультом дистанційного керування, який дозволяє перемикатися між піснями та радіостанціями, не встаючи з дивана. Усі важливі дані відтворення можна зчитувати з великого дисплея на цьому радіомагнітофоні.
Тип тюнера радіомагнітофона Philips AZB798T/12: Потужність динаміків радіорекордера DAB+ і FM досягає 12 Вт. Інтерфейс підключення радіомагнітофона: USB і роз’єм 3,5 мм. Радіомагнітофон запам’ятовує до 20 попередньо встановлених станцій. Підтримка з’єднання Bluetooth. Тип джерела живлення радіомагнітофона Philips. : батарея та мережа Тип батареї радіомагнітофона: великий моноелемент (D) Підтримувані носії: компакт-диск і флеш-накопичувач USB Поставляється з практичним пультом дистанційного керування Функція автоматичного вимкнення Показує поточний час завдяки вбудованому годиннику Радіомагнітофон має дисплей, який показує вас що зараз відтворюється
Практичні функції радіомагнітофона Philips
Характеристики
Основні
ВиробникPhilips
ЖивленняАкумулятор
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
УвімкненоRemote control
Відтворювані медіаCD, USB flash drive
ВходиUSB, 3,5mm Jack
Виходи3,5mm Jack
Гарантійний термін (міс)12
ДизайнClassic
Джерело живленняBattery, Network
Кількість попередньо встановлених параметрів20 ×
Маса3 kg
ПризначенняPortable
ОбладнанняDisplay, hours
Продуктивність12 W