
Навушники Dell Alienware Dual Mode Wireless Gaming Headset - AW720H (Dark Side of the Moon)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: S7052
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, закрита конструкція, роз'єм 3,5 мм, радіочастотне з'єднання, для ПК, об'ємний звук 7.1, з регулюванням гучності, діапазон частот: 20 Гц-40000 Гц, чутливість: 117 дБ /мВт, опір: 32 Ом, перетворювач: 40 мм, довжина знімного шнура 1,5 м, час автономної роботи до 55 год(с)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 1,5 m |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Retractable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 55 hr(s) |
| Маса | 348 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Платформа | PC |
| Підсвітка | RGB |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 32 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Radiofrequency |
| Функції | Microphone muting |
| Колір | Black |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | -45 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




