Доставка зі складу 5-10 днів.
Будь-який геймер знає, що важливі не лише графіка та ігровий процес, а й якісний звук. Ігрові навушники Corsair мають амбушюри дуже популярної форми. Вони добре закриють вуха, але при цьому досить компактні. Їхня конструкція, що закриває вуха, забезпечить фантастичну ізоляцію від навколишнього шуму. На відміну від інших ігрових навушників, вони також оснащені надзвичайно довгим кабелем довжиною 1,5 м, який веде до однієї панелі. Вони підключаються до вашого пристрою за допомогою роз’єму 3,5 мм. Вони підключаються через USB. Мають радіотехнології для бездротового підключення, що забезпечить максимальний комфорт. Завдяки діапазону частот від 20 Гц до 40000 Гц ви можете бути впевнені, що не пропустите жодної ноти улюбленої пісні. Ці ігрові навушники мають вбудований мікрофон. Ще одна практична особливість – кабель, що знімається. Таким чином, ви не обмежені його довжиною під час їх використання. Їх великою перевагою є підтримка об’ємного звуку 7.1. Завдяки поворотним амбушюрам вони чудово підійдуть. При повній зарядці час автономної роботи становить 20 годин. Вам також сподобається підсвічування rgb. Ігрові навушники Corsair розроблені для ПК і платформи PlayStation 4.


Ключові характеристики ігрових навушників Corsair VIRTUOSO CARBON
Загальна вага цих ігрових навушників від Corsair становить 370 г. Стильні амбушюри чорного кольору можна обертати відповідно до ваших потреб. Довжина кабелю 1,5 м. Кабель легко від’єднати. У цих ігрових навушниках використовується роз’єм 3,5 мм. Ці ігрові навушники використовують USB Кабель вставляється з одного боку в один амбушюр Бездротове підключення через радіо дає вам повну свободу Підсвічування обов’язково виділить вас Технологія повного об’ємного звуку 7.1 забезпечує враження, порівнянні з кінотеатром Дизайн цих ігрових навушників закритий Акумулятор термін служби при повному заряді: 20 год (с) Corsair VIRTUOSO CARBON використовує підсвічування RGB Призначений для використання з ПК і PlayStation 4
Ігрові навушники Corsair також мають мікрофон
Геймерам та іншим сподобається міцний мікрофон. Мікрофон ігрових навушників Corsair гарантує бездоганне спілкування з друзями та родиною. Його знімна конструкція не впливає на якість звуку. Цей мікрофон використовує так зване всеспрямоване сканування. Таким чином, ігрові навушники Corsair VIRTUOSO CARBON здебільшого підходять для тихих приміщень, де навколишній шум не заважатиме розмовам. Імпеданс цього мікрофона дорівнює 32 Ом. Діапазон частот становить від 100 Гц до 10000 Гц.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | ear |
| Довжина кабелю | 1,5 m |
| Інші об'єкти нерухомості | App for headphone settings, Headphone earcups |
| Конвертери розмірів | 50 mm |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 20 hr(s) |
| Маса | 370 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Платформа | PC, PlayStation 4 |
| Підсвітка | RGB |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 32 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , USB Type-A, Radiofrequency |
| Функції | removable |
| Колір | Black |
| Частота до | 10 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | 109 dB/mW |
- Ціна: 9 999 ₴









