Доставка зі складу 5-10 днів.
Плоттер - 24" рулони паперу, формат паперу A1, A2, A3 та A3+, 2400 x 1200 DPI, 5 кольорів, USB, LAN та Wi-Fi, сенсорний дисплей, друк без полів, окремі кольорові картриджі та фотодрук
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Кількість кольорів | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| До пакета входить | Documentation, Power cable, Software, Starter Ink Cartridges, Printhead |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Маса | 50,9 kg |
| Призначення | To the office |
| Початкове заливання — кольорове | 55 ml |
| Початкове заливання — чорне | 80 ml |
| Відобразити | Touch |
| Роздільна здатність друку | 2400 x 1200 DPI |
| Зв'язок | USB, LAN, WiFi |
| Стандартні розміри паперу | A3, A3+, A1, A2 |
| Технологія друку | Inkjet |
| Напівчоботи | Ne |
| Формати конвертів і багато іншого | B3, 24", B2 |
| Функції | Borderless Printing, Separate colour cartridges, Photo printing |
| Колір | Black, Silver |
| Колір друку | Colour |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









