
Раковина Franke ETL 614 Nova 101.0368.953
6 526 ₴
- В наявності
- Код: 37470923
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудована сталева мийка, нержавіюча сталь ETL 614 - 78
Продюсер: Фланке
Лінія: Eurostar
ID#: 101.0368.953
EAN: 7612981576585
Розмір: 78 x 43,5 см
Вага: 3 кг
Мийка вбудована з нержавіючої сталі. Сталь, з якої виготовлені мийки FRANKE, абсолютно нержавіюча, стійка до високих температур і кислот і лугів, що використовуються в побуті. Це дуже гігієнічний матеріал, який легко підтримувати в чистоті, екологічний і позачасовий.
Інформація про продукт
Особливості та функції продукту
Розміри
Встановлення
Ідентифікаційні дані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 14 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 526 ₴



