
Раковина Deante Techno satyna ZMU_011B
5 881 ₴
- В наявності
- Код: 102972868
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сталева мийка Deante Legato зі змішувачем на 1 чашу та зливним краном ZELA0113
Сталева раковина є реверсивною моделлю, її можна встановити зі зливним краном зліва або справа. Раковина укомплектована аксесуарами та сифоном. Змішувач Luno - це одноважільна модель змішувача, виготовлена з високоякісної латуні та нержавіючої сталі. Монтується швидко і легко, за допомогою втулок. Змішувач оснащений аератором, який аерує струмінь води, що значно знижує витрату води. Рухливий «U»-подібний носик дозволяє легко наповнювати водою навіть високі посудини. Змішувач виконано в елегантному блискучому хромі.
Особливості продукту:
Раковина
Акумулятор
носики
аератори
З'єднувальні шланги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Мoдель | Techno |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 2 cale |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 881 ₴
