
Раковина Steiner Johnny 111 Beżowy Hc7744Bez
9 043 ₴
- В наявності
- Код: 90601900
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка Quadron Johnny 111 бежева HCQJ7744BEZK
Колекція Steingran
Мийки Steingran виготовлені з дрібних частинок кварцу (приблизно 74%), полімерних смол (приблизно 25%) і високоякісних зміцнюючих добавок, що робить їх надзвичайно міцними та стійкими.
Steingran доступний у таких кольорах: чорний, білий, сірий, бежевий, а колекція PETER додатково доступна в хітовому кольорі Very Black – чорному матовому.
Використання дуже дрібних частинок граніту мінімізує простір, заповнений сполучною речовиною, завдяки чому нам вдалося отримати шовковисто-гладку та ніжну на дотик раковину, що також має велике значення під час чищення та догляду, але перш за все для гігієни та чистоти.
Особливості мийки:
Steingran - зовнішній вигляд і довговічність
Вироби зі Steingran мають сучасний вигляд і гарантують довговічність виробу.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до побутової хімії та багатьох видів відкладень (наприклад, від кави чи чаю).
Кухонна мийка Johnny 111:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 77 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Johnny |
| Марка | Steiner |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Beżowe |
- Ціна: 9 043 ₴
