Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Samsung LF22T450FQRXEN 1920 x 1080 пікселів Full HD
Яскраві кольори на 360°
Насолоджуйтесь чітким оглядом з усіх кутів. Завдяки панелі IPS весь екран зберігає всю яскравість і чіткість кольорів. Великий дисплей сприяє комфорту всієї команди, підвищує продуктивність і точно відображає кольори та відтінки кольорів, з кутом огляду 178 °, без вицвітання.
Більший екран, ширший огляд
Безрамний дизайн оптимізує концентрацію. Скористайтеся перевагами огляду, який пропонує дисплей: у режимі подвійного екрану здається, що між одним монітором і іншим немає місця. Не відволікаючись, ви можете оптимізувати свій час і вкластися в терміни.
Більше способів підключення
Більшість комп’ютерних входів для максимальної практичності. Завдяки 2 портам HDMI 1.4 і одному DisplayPort у вас буде більше можливостей підключати кілька пристроїв безпосередньо до монітора.
Підходить для будь-якого застосування
Унікальний дизайн для максимальної універсальності: регульований по висоті монітор обертається, складається та нахиляється, щоб ви могли працювати так, як вам заманеться. Витончений, чистий дизайн додає нотку стилю інтер’єру вашого офісу та сумісний зі стандартом VESA для абсолютної простоти встановлення.
Відпочили очі для кращої роботи
Якщо ваш зір захищено, вам легше залишатися зосередженим протягом усього робочого сеансу. Передова технологія зменшує дискомфорт в очах, покращуючи зоровий комфорт, забезпечуючи кращу концентрацію та вищу продуктивність. Технологія Flicker Free усуває дратівливе мерехтіння екрана, а режим Eye Saver мінімізує випромінювання синього світла.
Енергозберігаючий дисплей
Технологія Eco Saving Plus заощаджує до 10% споживання енергії без шкоди для якості зображення. Завдяки одночасному регулюванню яскравості чорних ділянок екрана та значення підсилення RGB екран завжди виглядає яскравим.
Дані:
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ЕКРАН
СПЕЦИФІКАЦІЯ
З'ЄДНАННЯ
ВБУДОВАНІ ПРИСТРОЇ
ФІЗИЧНИЙ
НОРМАЛИ І СТАНДАРТИ
Продукція із надлишкового запасу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,5kg |
| Висота з основою | 325mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 210mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | D |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | LF22T450FQR |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 12W Вт |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 489mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴










