ASUS AD240-00E(ADP-240EB B) ADAPTER EU
  • В наявності
  • Код: 122394452
Доставка зі складу 5-10 днів.
Товар знаходиться на центральному складі в Данії. Термін доставки до 7 днів, зазвичай протягом 5 робочих днів. Asus AD240-00E ADP-240EB B/EU ROGAsus AD240-00E ADP-240EB B/EU ROG Adapter 240W 230W 150W 50 -60Hz 3.5A Технічна характеристика: EAN: 4711081183334 Виробник: Asus Код виробника: 90XB06MN-MPW000 Для ноутбуків: Галерея Asus: https://upload.cdn.baselinker.com/products/17337/150d992391f7b66036b39 2941f9740 01.jpg