Vertiv GXT51000IRT2UXLE
  • В наявності
  • Код: 89042676
Vertiv GXT51000IRT2UXLE
Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Vertiv Liebert GXT5 Подвійне перетворення (онлайн) 1 кВА 1000 Вт 8 розеток ✔️
Vertiv Liebert GXT5. Топологія ДБЖ: Подвійне перетворення (онлайн), Максимальна конфігурована потужність: 1 кВА, Реальна потужність: 1000 Вт. Типи виходу змінного струму: панель C13, панель C19, Кількість мережевих розеток: 8 мережевих розеток, інтерфейс SCSI: RS-232, RS -485. Технологія батареї: Свинцево-кислотна (VRLA), Ємність батареї: 9 ВА-год, Напруга батареї: 12 В. Компонування: Монтаж у стійку/башта, Колір виробу: Чорний, Тип дисплея: LCD. Ширина продукту: 430 мм, Глибина продукту: 630 мм, Висота продукту: 217 мм