
Кухонна мийка Teka FR60SHF 40180620
22 148 ₴
- В наявності
- Код: 114861185
Доставка зі складу 5-10 днів.



Мийка з нержавіючої сталі, 3 способи установки

Рамка FR60SHF

Багато можливостей складання
Два види монтажу дозволяють підібрати мийку до стилю вашої кухні.

Раковини з довічною гарантією
Мийки Teka виготовляються з найміцніших матеріалів і піддаються численним випробуванням для отримання продукту неперевершеної якості. Ми настільки впевнені в цьому, що пропонуємо вам довічну гарантію на наші продукти.
Технічні дані
Матеріал: нержавіюча сталь1 камера, 1 допоміжна камера Пластикова вставка ситаДозатор рідини3 варіанти встановлення: вбудований у стільницю, врівень зі стільницею, підвішений під стільницею
Зливний комплект із клапаном 3½" і сифоном. Глибина камери: 160 і 120 мм. Покриття: полірована сталь, 3 отвори. Розміри: 59,5x51x16/12 см

Ширина (мм): 510
Глибина (мм): 160
Довжина виробу (мм): 595
Вага нетто (кг): 6
Довжина великої камери (мм): 340
Ширина великої камери (мм): 380
Глибина великої камери (мм): 160
Матеріал: нержавіюча сталь
Тип монтажу: врізний, врізний, підвісний
Кількість отворів під кран: 1
Тип зливного отвору: 3½"
Для шафи від (см): 60
Довжина меншої камери (мм): 155
Ширина меншої камери (мм): 380
Глибина меншої камери (мм): 120
Кількість камер: 1½B
Кількість дренажів: 1½B
Шумоізоляція: так
Кліпи для встановлення: так
Сифон: так
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 59,5 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1,5 komorowe > Zlewozmywaki 1,5 Komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Мoдель | Frame |
| Марка | Teka > Zlewozmywaki Teka |
| Матеріал | Stalowe > Zlewozmywaki Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne > Srebrne Zlewozmywaki |
| Ширина камери | 38 cm |
- Ціна: 22 148 ₴


