
Кухонна мийка Reginox Belfast Double 10190088
34 623 ₴
- В наявності
- Код: 119738588
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Керамічна раковина VITRA
BELFAST DOUBLE WHITE (З ПЕРЕКРИТОМ)
BELFAST DOUBLE – керамічна мийка з двома чашами, яка розміщується між двома шафами зі зливом діаметром 3,5". Раковина монтується до прямої тумби. У комплект мийки входить ручна заглушка, злив, сифон та елементи кріплення. (гачки).Виготовлені з шамотної кераміки.Перевагою керамічних виробів є їх абсолютна гігієнічність.Керамічні поверхні ідеально гладкі - завдяки цьому вони стійкі до прилипання залишків і бруду, стійкі до зміни кольору від кави і чаю, нейтральні в терміни запаху та смаку.
Властивості приймача:
ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО ТА ТЕХНІЧНИЙ МИСЛЕНЬ МИЙКИ
РЕАЛЬНЕ ФОТО
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reginox |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79,5 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 2 komorowe > Zlewozmywaki Dwukomorowe |
| Коротка сторона | 49,5 cm |
| Мoдель | Belfast Double |
| Марка | Reginox > Zlewozmywaki Reginox |
| Матеріал | Ceramiczne > Zlewozmywaki Ceramiczne |
| Монтаж | Nakładane |
| Стан | Нове |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 623 ₴

