
Мийка кухонна двостороння Blanco Sona 45 S Silgranit Anthracite (519662)
16 218 ₴
- В наявності
- Код: 36387264
Доставка зі складу 5-10 днів.

Просторе відділення забезпечує достатньо місця_x000D_ простір під час миття посуду
Простора смуга характерного профілю_x000D_ від батареї
Мийка для установки в тумбу шириною 45 мм_x000D_ см
Велика ємність

Технічне креслення



Неперевершені мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®

Простота догляду
Бруд і сліди щоденного використання можна легко видалити водою та губкою.

Підвищена стійкість до подряпин
Підвищена довговічність і стійкість до подряпин, які виникають під час стандартної кухонної роботи.

Підвищена стійкість до високих температур
Мийки з композиту SILGRANIT®PuraDur® стійкі до високих температур до 280 °C.

Підвищена стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями колір залишається незмінним.

Підвищена стійкість до розтріскування
Удари, які зазвичай трапляються в домогосподарствах, наприклад, удари каструлею чи іншим предметом об поверхню раковини під час миття, не спричиняють тріщин чи відколів.

Гігієна
HygienePlus — це захисний щит від бруду та бактерій, що полегшує догляд.

Нейтральність при контакті з їжею
Харчові продукти можна готувати безпосередньо на мийці з композиту SILGRANIT® PuraDur®.

Стійкість до побутових кислот
SILGRANIT® PuraDur® стійкий до кислотних миючих засобів, призначених для домашнього використання та харчових продуктів.

Перевірте інші кольори цієї моделі

Blanco Sona 45 S Silgranit Tartufo реверсивний 519669

Blanco Sona 45 S Silgranit Білий двосторонній 519665

Blanco Sona 45 S Silgranit Coffee двосторонній 519670

Blanco Sona 45 S Silgranit Jasmine двосторонній 519666

Blanco Sona 45S перлинно-сірий 519668

Blanco Sona 45 S Silgranit Rock Grey Reversible 519663

Blanco Sona 45 S Silgranit Black Reversible 525970

Blanco 45 S Silgranit Alumetallic двосторонній 519664
Рекомендовані продукти

Blanco Botton II 30/2 (526376)

Blanco Linus Silgranit-Look Anthracite (516698)

Blanco Kano Silgranit-Look Антрацит/Хром (525028)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Blanco > Zlewozmywaki Blanco |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Ociekacz bez odpływu > Zlewozmywaki - Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne > Czarne Zlewozmywaki |
- Ціна: 16 218 ₴









