
Мийка кухонна Blanco Zia 45 S Compact Silgranit PuraDur Кава (524730)
13 207 ₴
- В наявності
- Код: 77962110
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Простий зовнішній контур, виділений вузькою рамкою
Характерна планка крана, яка збільшує поверхню зливу
Мийка для установки в шафи популярної ширини

Технічне креслення



Неперевершені мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®

Простота догляду
Бруд і сліди щоденного використання можна легко видалити водою та губкою.

Підвищена стійкість до подряпин
Підвище
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 68 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Zia 45 S Compact |
| Марка | Blanco > Zlewozmywaki Blanco |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu > Zlewozmywaki - Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Brązowe > Brązowe Zlewozmywaki |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 207 ₴




