
Кухонна мийка Deante Andante сірий металік ZQN_S513
14 465 ₴
- В наявності
- Код: 40806834
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Andante
Мийка на 1,5 чаші з коротким зливним краном
Чим відрізняються гранітні мийки Deante?

Краса і натуральністьГраніт видобувають із природного родовища на глибині 100 метрів під землею. Він елегантний, позачасовий і підходить до будь-якої кухні – сучасної та традиційної.

Високоякісний граніт Deante надзвичайно твердий, стійкий до пошкоджень і високих температур. Це підтверджує тривала, навіть 18-річна гарантія виробника.

Простота використання. Яка мийка найкраще підійде на вашій кухні? Квадратні, прямокутні чи, може, круглі? Виберіть найкращу форму, розмір і колір.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається. Натуральний граніт – це довговічне рішення, яке завжди актуальне. Він ідеально поєднується з композитними або дерев’яними стільницями кухонних шаф. Він доступний у багатьох кольорах , підходить для будь-якої кухні.
Якість, якій можна довіряти

Гарантія до 18 років

Стійкий до зміни кольору

Розроблений продукт

Стійкість до високих температур (250°C)

Зроблено в Польщі

Стійкий до ударів

Дизайн раковини: Michał Łój
Випускник факультету промислового дизайну Академії образотворчого мистецтва в Лодзі. Він черпає натхнення у футуристичних формах, характерних для індустрії високих технологій і гоночних автомобілів. Він створював для компаній автомобільної промисловості та індустрії дизайну інтер’єру. Його продукти отримали численні нагороди на конкурсах дизайну та отримали високу оцінку користувачів.
Граніт Deante відштовхує частинки води, тому довше залишається чистим. Кольорові соки, кава та чай швидко розтікаються по поверхні, не залишаючи на ній плям. Це особливість матеріалу, а не верхнього покриття, а значить, воно не зітреться і не потребуватиме поповнення.



Оздоблення: сірий металікКод: ZQN S513
Довжина: 780 мм. Ширина: 490 мм. Глибина: 190 мм. Для шафи: 700 мм. Злив: 3,5 дюйма. Модель мийки: 1,5 чаші. Автоматична заглушка: Так
Відштовхує частинки водиАнтисептичні властивості18 років гарантії*Зроблено в ПольщіІнші моделі в серії Розроблений продукт Сифон Економія місцяУдаростійкийСтійкий до високої температури (250°C)Стійкий до термічного ударуСтійкий до зміни кольоруАвтоматичне закриття зливу Перелив у камеріЗаводські отвори під кранПідключення до посудомийної машини Вбудована раковинаRe мийка VersibleDiamond меблева промисловість 2016Must have 2016< /h3>
Більше моделей із серії Andante

Деанте Анданте (ZQN_1113)
Див.

Деант ZQN_111A

Деанте ZQN_1513

Deante Andante графіт ZQN_2103

Deante Andante пісок ZQN_7103

Deante Andante алебастр ZQN_A103

Deante Andante металевий графіт ZQN_G103

Deante Andante сірий металік ZQN_S103

Deante Andante алебастр ZQN_A113

Deante Andante алебастр ZQN_A11A

Deante Andante алебастр ZQN_A513

Deante Andante графіт ZQN_2113

Deante Andante графіт ZQN_211A

Deante Andante графіт ZQN_2513

Deante Andante металевий графіт ZQN_G113

Deante Andante металевий графіт ZQN_G11A

Deante Andante металевий графіт ZQN_G513

Deante Andante пісок ZQN_7113

Deante Andante пісок ZQN_7513

Deante Andante сірий металік ZQN_S113

Deante Andante сірий металік ZQN_S11A

Деанте ZQN_1103

Deante Andante сірий металік ZQN_S513
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1,5 komorowe > Zlewozmywaki 1,5 Komorowe |
| Коротка сторона | 49 cm |
| Марка | Deante > Zlewozmywaki Deante |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 70 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3,5 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu > Zlewozmywaki - Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 465 ₴

