
Кухонна мийка Blanco Supra 450-U Матова сталь 518203
11 777 ₴
- В наявності
- Код: 17527307
Доставка зі складу 5-10 днів.

SUPRA 450-U Варіант, що дозволяє багато різних комбінацій Оптимальне розташування дренажу та переливу Плоский край забезпечує просту та швидку установку

Технічне креслення



Кухонний центр з нержавіючої сталі - Classic. Позачасовий. Красиво.

Найвища якість
BLANCO використовує лише найякіснішу нержавіючу сталь, яка відбирається відповідно до певних критеріїв і якість якої підлягає суворому контролю. Досвід обробки сталі доповнює високу якість.

Гігієна
Поверхня нержавіючої сталі BLANCO надзвичайно гладка. Різні можливості використання нержавіючої сталі в харчовій промисловості підкреслюють її чудові гігієнічні властивості.

Нейтральність при контакті з їжею
Нержавіюча сталь не впливає на зовнішній вигляд і смак харчових продуктів.

Витривалість
Нержавіюча сталь міцна та поглинає удари. Посуд, який впав у чашу сталевої раковини, не розіб’ється так легко.

Імунітет
Високоякісна нержавіюча сталь BLANCO природно стійка до побутових кислот і плям, які можуть з’явитися під час контакту з певними харчовими продуктами (наприк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 48 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17,5 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 43 cm |
| Мoдель | Supra 450-U |
| Марка | Blanco > Zlewozmywaki Blanco |
| Матеріал | Stalowe > Zlewozmywaki Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 11 777 ₴




