Доставка зі складу 5-10 днів.
Технологія розширеного динамічного діапазону
Технологія High Dynamic Range забезпечує абсолютно нову якість перегляду. Дивовижна яскравість, неперевершений контраст і приголомшливі кольори оживляють зображення. Світлі кольори набагато яскравіші, а темні – ще глибші та більш нюансовані. Завдяки повнішій палітрі нових, яскравих кольорів, яких раніше не було на екранах моніторів, перегляд стає надихаючим досвідом, що захоплює почуття та емоції.
Професійні стандарти у сфері
кольори
Відтворення 99% колірного простору Adobe RGB і 100% sRGB є сертифікатом відповідності та якості професійним вимогам. 10-бітний дисплей забезпечує насичену глибину завдяки 1,074 мільярдам кольорів і 12-бітній обробці — це дозволяє відтворювати повний діапазон природних кольорів без видимої градації та проблем із неприродним відображенням кольорів.
Технологія IPS
У моніторах IPS використовується передова технологія, яка забезпечує надширокий кут огляду 178/178 градусів, що дає змогу переглядати зображення майже під будь-яким кутом – навіть при повороті на 90 градусів. На відміну від стандартних TN-панелей, IPS-монітори пропонують надзвичайно чітке зображення та яскраві кольори.
Це робить їх ідеальними не лише для відображення фотографій і відео чи перегляду веб-сторінок, але й ідеальними для професійних додатків, які потребують точної передачі кольорів і постійної яскравості.
Усі підключення через
один кабель USB-C
Новий кабель USB 3.1 типу C має тонкий реверсивний роз’єм для легкого підключення одним кабелем. Стандарт USB 3.1 забезпечує найшвидшу передачу даних - у 20 разів швидше, ніж USB 2.0. Це означає, що ви можете переносити дані з жорсткого диска на комп’ютер швидше, ніж будь-коли раніше.
Значним спрощенням є можливість під’єднати всі периферійні пристрої до док-станції монітора, яку, у свою чергу, можна під’єднати до ноутбука за допомогою одного кабелю – відео з високою роздільною здатністю може передаватись від комп’ютера до монітора. Крім того, роз’єм USB-C дозволяє живити та заряджати ноутбук безпосередньо від монітора, тому вам не потрібно використовувати додаткові кабелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 9,7 kg |
| Висота з основою | 657mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 270mm |
| Річне споживання енергії | 95 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 32 cale > Monitory 32 cale |
| Динамічний контраст | 50000000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | C |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | 328P6AUBREB/00 |
| Марка | Philips > Monitory Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 3W |
| Споживана потужність | 65W Вт |
| Розмір плями | 0,272mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 742mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴



