Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, закрита конструкція, Bluetooth, радіочастотний зв'язок, Hi-Res аудіо, діапазон частот: 20 Гц-22000 Гц, чутливість: 93 дБ/мВт, імпеданс: 36 Ом, конвертер : 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Інші об'єкти нерухомості | Headphone earcups |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Retractable |
| Мікрофон | Да |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 2 200 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | Bluetooth, Radiofrequency |
| Функції | Hi-Res audio |
| Колір | Black, Green |
| Частота до | 6 500 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | 93 dB/mW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







