Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jabra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | ear |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 28 mm |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Маса | 111 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Сертифікація | MS Teams, Avaya, Cisco |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth, Bluetooth with dongle |
| Функції | Track shuffle, Taking calls, With volume control |
| Колір | Black |
| Частота до | 10 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





