Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - дротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, закрита конструкція, роз'єм 3,5 мм, діапазон частот: 12 Гц-24000 Гц, чутливість: 113 дБ/мВт, опір: 25 Ом, довжина шнура 1,4 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Austrian Audio |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 1,4 m |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Маса | 265 g |
| Мікрофон | Да |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 25 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Немає |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack |
| Колір | Black, Red |
| Частота до | 24 000 Hz |
| Частота от | 12 Hz |
| Чутливість | 113 dB/mW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





