Праска Tefal SV8002E0 Express Airglide
  • Немає в наявності
  • Код: S3158
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відпарювач з вертикальним відпарюванням, потужність: 2800 Вт, потік: 120 г/хв, об’єм резервуара для води: 1800 мл, матеріал підошви: дурілій, довжина шнура живлення: 1,7 м, паровий удар: 380 г/хв, особливості: швидкий нагрів і вертикальний паруючий, синій
Характеристики
Основні
ВиробникTefal
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Вихід пари120 g/min
Гарантійний термін (міс)12
Тиск пари5,9 bar
Довжина кабелю1,7 m
Інші функціїEco mode
Маса3 200 g
Матеріал підошвиDurilium
Об'єм резервуара1 800 ml
Паровий удар380 g/min
Споживана потужність2 800 W Вт