Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор - Full HD 1920 × 1080, 16:9 ширококутний, 1 мс, 10 біт, 400 кд/м2, USB-C і mini HDMI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 1 × |
| USB-C | 2 × |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина кольору | 10 bit |
| Графічний користувацький інтерфейс | USB-C, mini HDMI |
| Діагональ | 13" (33,02 cm) |
| Інтерфейс даних | USB-C |
| Кабелі входять | USB-C, MiniHDMI to HDMI |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | D |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | C |
| Максимальна яскравість | 400 cd/m2 |
| Маса | 0,49 kg |
| Панельна технологія | OLED |
| Поверхня дисплея | Glossy |
| Підсвітка | LED |
| Споживання в режимі очікування | 0,5 W |
| Споживання енергії в режимі HDR | 9 kWh/1000h |
| Споживання енергії в режимі SDR | 7 kWh/1000h |
| Різноманітність | 1920 × 1080 |
| Розширена гарантія | Extended Warranty |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Будівництво | Straight |
| Тип роздільної здатності | Full HD |
| Типова енергоспоживання | 4,64 W |
| Функції | Blue light filter, Flicker-free |
| Колір | Černá, Grey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 326 ₴







