Доставка зі складу 5-10 днів.

Цей РК-монітор EIZO розширить вашу комп’ютерну систему завдяки панелі з розміром екрана 37,52 дюйма. Її співвідношення сторін становить 24:10. Цей РК-монітор працює на основі технології IPS, яка добре відома своєю високою якістю зображення. і хороші кути огляду цього монітора - 3840 x 1600. Час відгуку 5 мс досить швидкий для роботи, а також його частота оновлення 60 Гц відповідає стандарту цього монітора EIZO має яскравість 300 кд/м2. Для графічних дизайнерів і художників інтенсивність кольору є найважливішою. Ось чому глибина кольору цього монітора для ПК є вражаючою особливістю, яка покращить для підключення до комп’ютера потрібно використовувати порти HDMI, USB-C і DisplayPort
Ключові характеристики РК-монітора 38" EIZO FlexScan EV3895-WT
Рідкокристалічний монітор розміром: 37,52" Вигнутий РК-монітор запропонує вам абсолютно новий ігровий досвід. Максимальна роздільна здатність: 3840 x 1600. РК-монітор використовує технологію IPS. Антивідблискова поверхня РК-монітора зменшує сонячні відблиски. Час відгуку 5 мс, частота оновлення 60 Гц Яскравість: 300 кд/м2 РК-монітор, сумісний із кріпленнями 100×100 VESA Поворотне кріплення монітора з регульованою висотою Цей дисплей також містить вбудовані динаміки Вбудований USB-концентратор для легкого підключення пристрою Фільтр синього світла для зменшення втоми очей Ви можете переглядати два фрагменти вмісту одразу завдяки технології PIP (картинка в картинці) РК-монітор автоматично регулює яскравість Датчик для виявлення людини перед екраном
Конструкція та обладнання монітора EIZO FlexScan EV3895-WT 38“
Цей монітор для ПК EIZO має розміри 89,39 × 41,1 × 24 см, і ви можете регулювати висоту відповідно до своїх уподобань. Окрім класичної підставки, монітор ПК можна закріпити на стіні за допомогою кріплення VESA. Ця модель монітора важить 13,2 кг. Хороший рівень універсальності забезпечує функція повороту, тобто монітор можна повертати на 90°. Практичною особливістю цього РК-дисплея є вбудована система динаміків. Якість звуку достатньо висока для більшості звичайних користувачів. Для зручності використання ця модель також може працювати як USB-хаб. Інтерфейс для введення важливий. 38-дюймовий EIZO FlexScan EV3895-WT має тип HDMI, USB-C і DisplayPort.


Розширені функції 38-дюймового монітора EIZO FlexScan EV3895-WT
Якщо ви часто ночуєте, ви напевно оціните синій світлофільтр на моніторі, який допоможе покращити якість вашого сну. Режим Flicker-Free забезпечує дуже ефективний захист від напруги та втоми очей, усуваючи мерехтіння екрана. Яскравість цього монітора автоматично регулюється відповідно до поточної інтенсивності освітлення в кімнаті. 38-дюймовий монітор EIZO FlexScan EV3895-WT підтримує нову та практичну функцію PIP (Picture-in-Picture) для відображення двох окремих джерел відео одночасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eizo |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | 1 × |
| HDMI | 1 × |
| USB | 4 × |
| USB-C | 1 × |
| VESA-кріплення | 100×100 |
| sRGB | 100 % |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина кольору | 8 bit |
| Графічний користувацький інтерфейс | HDMI, USB-C, DisplayPort |
| Діагональ | 37,52" (95,3 cm) |
| Інтерфейс даних | RJ-45 (LAN) |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Максимальна яскравість | 300 cd/m2 |
| Маса | 13,2 kg |
| Обладнання | Speakers, Presence sensor |
| Панельна технологія | LCD |
| Поверхня дисплея | Anti-Glare |
| Підсвітка | LED |
| Споживання енергії в режимі SDR | 29 kWh/1000h |
| Різноманітність | 3840 × 1600 |
| Розширена гарантія | Extended Warranty |
| Власний контраст | 1000:1 |
| Співвідношення сторін | 24:10 |
| Стандарти графічного користувацького інтерфейсу (GUI) | Displayport 1.3, HDMI 1.4 |
| Будівництво | Angled |
| Тип панелі | IPS |
| Тип роздільної здатності | 4K |
| Функції | Blue light filter, Flicker-free, Automatic Brightness Adjustment, Picture In Picture (PiP) |
| Колір | white |
- Ціна: 9 999 ₴









