Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core 7 150U, 17.3" IPS з антибліковим покриттям 1920 × 1080, RAM 16 ГБ DDR4, Intel Graphics, SSD 512 ГБ, цифрова клавіатура, клавіатура з підсвічуванням, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, USB-C, зчитувач відбитків пальців, WiFi, Bluetooth, 3-елементний акумулятор, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Intel Core 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth v5.3 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 2 × |
| USB-C | 1 × |
| Wi-Fi | 802.11ax (6GHz) |
| Wi-Fi-версія | WiFi 6E |
| Аудіо | Combo Audio Jack |
| До пакета входить | Power adapter, Power cable |
| Веб-камера | 1 080 p |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічні порти виведення | HDMI |
| Дані | USB-C |
| Ємність SSD-накопичувача | 512 GB (0,51 TB) |
| Місткість сховища (загальна) | 512 GB |
| Заряджання через USB-C | No charging via USB-C |
| Інтерфейси привода | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кількість комірок | 3piece(s) |
| Конвертованість | Rigid (classic laptop) |
| Кеш-процесор | 12 MB |
| Максимальна висота | 19,9 mm |
| Максимальна ємність акумулятора | 6,75 hr(s) |
| Марка відеокарти | Intel |
| Маса | 2,08 kg |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Потужність заряджання | 45 W |
| Номер моделі процесора | Intel Core 7 150U |
| Обладнання | Backlit keyboard, Numeric keyboard, Fingerprint Reader, Operating system, TPM 2.0 |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | Without Optical Drive |
| Підсвітка | Monochrome |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh (14. generace) |
| Розмір дисплея | 17,3" |
| Розмір оперативної пам'яті | 16 GB |
| Роздільна здатність дисплея | 1920 × 1080 px |
| Світність | 300 Nits |
| Сертифікація | Windows 11 compatible |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Країна | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Russia, Austria, Croatia, France, Poland, Romania, Slovenia |
| Будівельний матеріал | Plastic |
| Тип відеокарт | Integrated |
| Тип дисплея | Anti-Glare |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип зберігання | SSD |
| Характеристики ЦП | Automatic Overclocking, HyperThreading, Virtualization Support |
| Колірне охоплення та сертифікація | 45% NTSC |
| Частота оновлення дисплея | 60 Hz |
| Частота пам'яті | 3 200 MHz (3,2 GHz) |
| Частота процесора | 1,2 GHz (1 200 MHz) |
| Частота посилення ядра | 5,4 GHz (5 400 MHz) |
| Мова клавіатури | CZ, SK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





