
SSD-диск Kingston DC600M Enterprise 960GB
22 668 ₴
- В наявності
- Код: S0495
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
SSD 2,5", SATA III, TLC (Triple-Level Cell), теоретичний термін служби 1752TBW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній інтерфейс | SATA III |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість диска | 937,5 GB (0,92 TB) |
| Місткість сховища (загальна) | 960 GB (0,96 TB) |
| Використовувати | For computers, For servers, Interní |
| Максимальна споживана потужність | 3,6 W |
| Маса | 92 g (0,09 kg) |
| Споживання в режимі очікування | 1,3 W (1 300 mW) |
| Розмір артикула/гойдалки | TLC (Triple-Level Cell) |
| Серія дисків | Kingston DC600M |
| Швидкість випадкового читання | 94 000 IOPS |
| Швидкість випадкового запису | 65 000 IOPS |
| Швидкість читання | 560 MB/s |
| Середній час до відмови | 2 000 000 hr(s) |
| Срок службы диска | 1 752 TBW |
| Тип зберігання | SSD |
| Типова енергоспоживання | 1,45 W |
| Формат (форм-фактор) | 2.5" |
| Колір | Černá |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 668 ₴

