Доставка зі складу 5-10 днів.

Bang&Olufsen Beoplay EQ black

Навушники B&O Beoplay EQ TWS оснащені модулем Bluetooth версії 5.2. Передова технологія забезпечує стабільне бездротове з'єднання та низьке споживання батареї. Пристрій також працює з адаптивними кодеками SBC, AAC і aptX™. Відсутність затримок і висока якість звуку дозволять повною мірою насолодитися звуком без кабелів. Щоб отримати максимальне задоволення від прослуховування, Beoplay EQ інтегровано з додатком Beoplay. Завдяки йому ви можете самостійно налаштувати тембр і звукову сцену, а також налаштувати режим Transparency. Доступ до всіх функцій моделі Bang&Olufsen Beoplay EQ можливий дотиком. На обох навушниках є сенсорна панель.

Модель Beoplay EQ збагатилася покращеним корпусом. Він оснащений функцією бездротової зарядки. Просто поставте футляр на індуктивний зарядний пристрій. Крім того, він дозволяє повністю зарядити навушники до трьох разів, і таким чином забезпечує до 20 годин відтворення улюбленої музики (без ANC). Акумулятор навушників забезпечує до 6,5 годин відтворення. Однак функція швидкої зарядки продовжить цей час на 2 години всього за 20 хвилин, не тягнучись до смартфона. Крім того, цілих 6 мікрофонів MEMS забезпечать, щоб ваші співрозмовники завжди чітко чули вас, а 4 пари силіконових наконечників різних розмірів і ізолятори COMPLY™ дозволять вам ідеально підігнати навушники до ваших вух.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bang & Olufsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 107 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Przyciski sterowania |
| Імпеданс | 17 Ohm |
| Комунікація | Bezprzewodowe |
| Мoдель | EQ |
| Марка | BANG & OLUFSEN |
| Робочий час | 20 h |
| Роз'єм | USB |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Do telefonów |
| Тип | Dokanałowe |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴





