Доставка зі складу 5-10 днів.
РК-МОНІТОР ACER WUXGA B247W 24" 1920 x 1200 PX
Специфікація:
Немає інструкцій польською мовою
Стан продукту: новий (пакет відкритий для перевірки вмісту)
#18AU KAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4,2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | B247W |
| Марка | Acer |
| Матричне покриття | Matowa |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Роз'єми | D-Sub, USB 2.0, HDMI 2.0, DisplayPort, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технології | LED, LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




