Доставка зі складу 5-10 днів.
Адаптовано до вашого стилю роботи Ще ширший огляд Завдяки панелі IPS кольори, які відображаються на моніторі, є дуже виразними та яскравими в кожній точці матриці. Широкий кут огляду 178˚ з точними тонами та відтінками підвищує вашу продуктивність. Широка панель робить роботу з цим монітором приємною і зручною. Сучасний дизайн забезпечує універсальність у повсякденному використанні - крім того, він дуже красиво виглядає в офісі або вдома. Завдяки багатьом можливостям регулювання пристрій можна легко адаптувати до ваших потреб. Монітор сумісний з кріпленням VESA, що дозволяє повісити його на стіну, заощаджуючи дорогоцінний простір на вашому столі. Технологія AMD FreeSync відповідає за усунення розривів і заїкань зображення. Це дозволяє досягти ідеальної плинності представленої дії. Пропуск зображення — це просто неприємний спогад. Захист очей Flicker Free — передова технологія, яка зменшує стомлююче та дратівливе мерехтіння екрана. Це дозволяє довго і комфортно користуватися монітором. Ще одна функція, що відповідає за захист ваших очей, — це режим Eye Saver, який обмежує випромінювання синього світла Дисплей Діагональ екрана (клас): 24 Тип екрана: Плоский Активна площа дисплея (Ш x В) (мм): 521,28 x 293,22 Формат екрана: Тип панелі 16:9: IPS Яскравість (стандарт): 250 кд/㎡ Коефіцієнт статичної контрастності: 1000:1 (тип.), 700:1 (хв.) Динамічний коефіцієнт контрастності: Мегароздільна здатність: 1920 x 1080 Час відгуку: 4 (GTG) )Кут огляду (горизонтальний/вертикальний): 178°/178°Колір зображення: 16,7 MКолірна гамма (NTSC 1976): 72% Частота оновлення: 60 Гц Загальні характеристики Eco Saving Plus: Так Режим збереження очей: Так Без мерехтіння: Так Ігровий режим: Так Розмір зображення: Так Сертифікація Windows : Windows 10FreeSync: YesInterfaceБездротовий монітор : NoD-sub: 1 DVI: NoDual Link DVI: NoDisplay Port: NoDisplay Port Version: NoDisplay Port Out: NoDisplay Port Out Version: NoMini-Display Port: NoHDMI: 1 EAHDMI Version: 1.4Audio In : НемаєНавушників: NoUSB-порти: NoUSB-концентратор Версія: NoUSB-C: NoSoundSpeakers: NoUSB Звукова панель (готова): Ні Умови експлуатаціїТемпература: 10 °C ~ 40 °C (50 °F ~ 104 °F) Вологість: 10–80 (не- конденсація) Колір дизайну: Чорний Тип основи: HAS Регулювання висоти: 130,0±2,0 мм Регулювання нахилу: -3°(±2,0°)~+25°(±2,0°)Горизонтальне регулювання повороту: -45°(-2°,+0 )~45°(0,+2 °)Регулювання обертання по вертикалі: -1°(-2°,+0)~95.0°(0,+2°)Кріплення на стіні: 100 x 100 Екологічно чистий / ЕкофункціяКлас енергоефективності для стандартного динамічного діапазону (SDR): EСпоживання електроенергії Джерело живлення: 100~240 В змінного струму Споживання електроенергії (тип.): 16,0 Вт Споживання електроенергії (DPMS): Менше 0,3 Вт Споживання електроенергії (режим вимкнення): Менше 0,3 Вт Споживання ел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | F24T400FHR |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 25W Вт |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴










