Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Dell SE2722H має 27" екран. Його матриця 16:9 відображає зображення з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів (також відома як Full HD). Він також характеризується часом відгуку 8 мс і Частота оновлення 8 мс. На виріб поширюється гарантія 60 місяців на місці (ремонт на місці замовника): Можливість нахилу панелі (VESA) Вага пристрою в межах цієї моделі:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | S |
| Марка | Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 20W Вт |
| Розмір плями | 0,311mm |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



