Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Комп’ютерний монітор HP P22 G5 54,6 см (21,5 дюйма) 1920 x 1080 пікселів, Full HD, чорний ✔️
Щоденна продуктивність
Розширюйте свій кругозір і підвищуйте продуктивність під час роботи вдома чи в офісі за допомогою 21,5-дюймового (54,6 см) монітора FHD. Цей елегантний і компактний монітор значно полегшує гібридну роботу завдяки чіткому та плавному зображенню та простому дизайну, який дозволить вам робити ще більше щодня.
✏️ Найважливіші технічні параметри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,25kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | P22 G5 |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 20W Вт |
| Розмір плями | 0,25mm |
| Розмір екрана | 53 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LCD |
| Тип підсвічування | LCD |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

