Доставка зі складу 5-10 днів.
КОНКУРЕНЦІЙНА ПАНЕЛЬ WQHD - GM2711S обладнано 27-дюймовим плоским екраном WQHD (2560 x 1440 пікселів) із покриттям ART (Advanced Reflectionless Technology); лічильник FPS/перехрестя Game Plus і режим відображення із слабким синім світлом для ефективності роботи GAMING 180HZ ULTRA -IPS - Dynamic Overdrive пропонує час відгуку матриці лише 0,5 мс MPRT і високу частоту оновлення 180 Гц, підтримку адаптивної синхронізації зі змінною частотою оновлення (VRR) (DP 1.4 180 Гц і HDMI 2.0 144 Гц) ЯРЧІ КОЛЬОРИ - 95 кольорів; гамма % DCI-P3 (8-біт) забезпечує яскраві кольори з яскравістю 350 ніт (підтримуються до 5 профілів режиму зображення HDR/SDR для ігор, проектування або перегляду фільмів ДИНАМІЧНА КОНТРАСТНІСТЬ - рідний); коефіцієнт контрастності 1000:1 можна додатково підвищити за допомогою динамічного контрасту (DisplayHDR 400), тоді як стабілізація чорного може допомогти освітлити темне середовище без надмірної експозиції. 4-СПОСІЙНЕ РЕГУЛЮВАННЯ НОЖКИ - регульована ніжка по висоті, повороту, нахилу та повороту, сумісна зі стандартом VESA 100x100 мм; Підключення дисплея включає DisplayPort 1.4 (180 Гц) і 2x HDMI 2.0 (144 Гц); вбудовані подвійні динаміки потужністю 2 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 205mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Марка | Cooler Master |
| Споживана потужність | 23W Вт |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Функція повороту | Да |
- Ціна: 9 999 ₴

