Доставка зі складу 5-10 днів.
МИ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВУ ГАРАНТІЮ НА ВСТАНОВЛЕНУ ЦІНУ.
(повний опис можна знайти у вкладці "Гарантія")
HP Victus 15 – Ryzen 7 8845HS 15.6"-144Hz 16GB 512GB no Os RTX4050
HP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | A58SSEA |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | HP Victus 15 |
| Марка | HP |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


