
Раковина Kernau Kgs A 80 2B Graphite
15 214 ₴
- В наявності
- Код: 73731145
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS A 80 2B ГРАФІТ
Переваги ГРАНІТ АВТОМАТИЧНА КАП СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ Двокамерна гранітна мийка найвищої якості. Доступний у таких кольорах: чорний металік, чистий білий, натуральний бежевий, сірий металік, пісочний, графітовий. Підходить для шаф з мінімальною рамою 80 см. Він надзвичайно стійкий до механічних пошкоджень. Нам також не потрібно турбуватися про пошкодження в результаті заливання в нього гарячої рідини. Обладнання стійке до термічного удару. Заслуговує на увагу наявність автоматичної заглушки, що позитивно впливає на зручність користування мийкою. Для швидкого спорожнення мийки вона оснащена зливом діаметром 3 і 1/2". Гранітна мийка Kernau не тільки якісна, але й надзвичайно зручна при виконанні домашніх справ. Крім безперечної ергономіки та міцності , мийка характеризується витонченою естетикою.

ЗЛИВ 3 І ½

РЕВЕРСИВНА МИЙКА Ми легко встановимо раковину зі зливом як з правого, так і з лівого боку. Це можна вирішити під час складання виробу.

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 34 cm |
- Ціна: 15 214 ₴

