Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка на 1,5 чаші зі зливом. Виготовлений з граніту. Ширина 1000 мм. Камери глибиною 210 мм і 155 мм. Призначений для шаф з мінімальною шириною 600 мм. Дорога: композитна мийка: 1,5-шамлієр: з крапельником. : 1000-швидкість (мм): 500-глибина (мм): 210 : Напівовальна Форма камер: ОвальнаПерша камера: Ширина: 34,5 смПерша камера: Довжина: 42 смПерша камера: Глибина: 21 смПерша камера: Дренаж: 9,2 смДруга камера: Ширина: 16 см. Друга камера: Довжина: 25 см. Друга камера: Глибина: 15,5 см. Третя камера: немає даних Зливник: такМін. ширина шафи (мм): 600 Ширина виїмки в стільниці (мм): 980 Довжина виїмки в стільниці (мм): 480 Радіус (мм): немає даних Технологія: немає даних Інші параметри: немає даних Колір: Пісочний Обладнання: Сифон Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1,5 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Pyramis |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Nakładane |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 9 999 ₴


