
Раковина Kernau KGS H 6080 1.5B1D Deep Black
15 883 ₴
- В наявності
- Код: 128945214
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка Kernau KGSH 6080 1.5B1D Deep Black
✅НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ✅
✅Злив 3 і 1/2
Дозволяє швидко злити воду з раковини. А як ми добре знаємо, кожна хвилина має величезне значення.
✅Автоматична пробка
Це стандартне обладнання мийок KERNAU. Це рішення дозволяє закривати та відкривати пробку, не занурюючи руку у воду.
✅Граніт
Це надзвичайно міцний матеріал. Для виробництва мийок ми використовуємо високоякісні комплектуючі.
✅Стійкість до термічного удару
Ця особливість гранітних мийок дозволяє нормально використовувати мийку на кухні, не боячись її пошкодити в разі виливання гарячої рідини в мийку.
✅Економія місця
Мийки Kernau оснащені компактним сифоном Saving Space. Завдяки цьому ми отримуємо цінний простір для використання на маленьких кухнях.
✅ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ✅
Дизайн
Функціональність
Технічні параметри
Встановлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1,5 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 883 ₴
