
Раковина Franke Mythos MTK 611-100 Onyx 124.0379.859
47 218 ₴
- В наявності
- Код: 39822779
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Franke MTK 611-100 онікс 100x51 см
Мийка Mythos MTK 611-100 Fraceram Onyx, розміри 100 x 51 см
НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ
Функції
Вбудована раковина
Зливний комплект із сифоном у комплекті
Ексцентричний клапан із сітчастим фільтром 3,5 дюйма
Можливість встановити подрібнювач відходів
Стійкий до УФ
Стійкий до ударів
Автоматична пробка, керована кнопкою Easy Click
Гігієнічна поверхня
Мінімальна ширина підконструкції 60 см
Не втрачає колір
Стійкий до різких перепадів температури
Стійкий до плям і зміни кольору
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Nakładane |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 218 ₴
