
Раковина Blanco Zerox 340-IF stal szlachetna 521582
35 493 ₴
- В наявності
- Код: 51246815
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Blanco ZEROX 340-IF, нержавіюча сталь, без автомобільної пробки. від кор. InFino 521582 Чітка та узгоджена форма Характерна геометрична форма без заокруглень Наявність різноманітних моделей дозволяє отримувати різноманітні комбінації відповідно до ваших індивідуальних потреб Версія для встановлення врівень із стільницею, оснащена монтажними кронштейнами для легкого та безпечного встановлення Система зливу InFino® - елегантна і легко підтримувати в чистоті У вартість включені переливні фітинги зливний отвір, пробка InFino® 3 ½" із сітчастим фільтром, повністю автоматична пробка замовляється окремо*, набір для встановлення (без ущільнення) Технічна інформація Ширина раковини: 40 см. Глибина чаші: 175 мм. Порада: для всі моделі BLANCO ZEROX, ми рекомендуємо: набір автоматичних пробок BLANCO 517 551
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 44 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17,5 cm |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 38 cm |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 35 493 ₴


