
Раковина Franke Centro Cng 611-78 Fragranit+ Czarny Mat (1140633092)
17 865 ₴
- В наявності
- Код: 105879188
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Centro CNG 611-78 Fragranit+ Matt black
Мийки Centro з останньої лінії мийок Franke мають такі унікальні властивості, як:
Технічні дані:
Технічні характеристики продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Centro |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 865 ₴
