
Раковина Kernau KGS H 6097 1B1D black metallic
16 553 ₴
- В наявності
- Код: 51238682
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS H 6097 1B1D ЧОРНИЙ МЕТАЛІК
Переваги GRANITE AUTOMATIC PLUG СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНИХ УДАРІВ Високоякісна гранітна мийка KGS H 6097 1B1D з однією чашею та зливним отвором доступна в таких відтінках: білий, старий білий, пісок, графіт і чорний металік. Раковина реверсивна, а це означає, що ви можете вільно вибирати сторону, якою вона буде встановлена. Зливник може розташовуватися з лівого або правого боку в залежності від уподобань користувача. Найбільшою перевагою даної моделі є стійкість до подряпин і термічних ударів. Завдяки матеріалу, з якого вона виготовлена, раковина надзвичайно міцна. У комплект входить сифон, злив 3 і 1/2" і автоматична заглушка. На кожну нашу гранітну мийку діє гарантія 10 років. Це підтвердження високої якості продукції Kernau.

ЗЛИВ 3 І ½

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН

ДЛЯ ШАФИ 60 СМ

РЕВЕРСІВНА МИЙКА

ВИСОКА ГЛИБИНА КОМІРКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 97 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Inne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
| Ширина камери | 42 cm |
- Ціна: 16 553 ₴

