
Раковина Kernau Kgs M 4565 1B1D Pure White
13 582 ₴
- В наявності
- Код: 73731135
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS M 4565 1B1D ЧИСТО БІЛИЙ
Переваги ГРАНІТ АВТОМАТИЧНА КАП СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНИХ УДАРІВ Гранітна мийка Kernau KGS M 4565 1B1D - гарантія високої якості та надзвичайної довговічності. Унікальний дизайн і функціональність цієї мийки роблять її високо цінним продуктом на ринку, який полегшує щоденну роботу на кухні. Він доступний у таких кольорах: пісок, графіт, чорний металік і чистий білий. Його можна встановлювати в шафи з мінімальною рамою 45 см. Виробники подбали про те, щоб обладнання можна було легко налаштувати під уподобання користувача, тому ми можемо встановити його з дренажем з лівого або правого боку. Завдяки матеріалу, з якого виготовлена мийка, вона характеризується високою стійкістю до зовнішніх факторів і надзвичайною стійкістю до пошкоджень і термічних ударів. Він також елегантний і зроблений з увагою до деталей.

ЗЛИВ 3 1/2

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН

РЕВЕРСІВНА МИЙКА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 65 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 32,8 cm |
- Ціна: 13 582 ₴

