Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS U 45 1B СІРИЙ МЕТАЛІК
Переваги ГРАНІТ СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ Гранітна мийка Kernau вражає своїм стильним зовнішнім виглядом і неординарністю виконання. Граніт, з якого він виготовлений, характеризується винятковою міцністю. Завдяки цьому матеріалу він надзвичайно стійкий до температурних і механічних пошкоджень і забезпечує чудові експлуатаційні властивості. Це підтверджується 10-річною гарантією. Раковина дозволить швидко і легко виконувати щоденні обов'язки. У стандартній комплектації мийки є злив 3 і 1/2", а завдяки сифону Saving Space ми можемо насолоджуватися більшим простором на кухні. Гранітна мийка Kernau не тільки якісна, але й зручна у використанні. це хороший варіант для людей, які цінують стиль і мають почуття смаку. Ідеально поєднується з іншою технікою Kernau.

ЗЛИВ 3 І ½

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН

ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 46 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 37 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 32,8 cm |
- Ціна: 9 999 ₴


