Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка BLANCO SUBLINE 160-U з заглушкою InFino 523401. Максимальний розмір чаші отриманий завдяки спеціальній технології монтажу, що не потребує додаткових робіт Задовольнить високі вимоги креативних користувачів.Повна програма різноманітних рішень з використанням малих і великих чаш, оснащених переливом C-overflow® - елегантно інтегровані та надзвичайно прості в очищенні: переливна та зливна арматура, заглушка InFino® 3 ½ з сітчастим фільтром, монтажний набір (ущільнювач купується окремо) З’єднувачі для з’єднання двох одинарних чаш необхідно замовляти окремо Технічні інструкції Ширина раковини: 30 см Глибина чаші: 130 ммМатеріал: Silgranit PuraDur Спосіб встановлення: ПідвіснийКількість камер: 1 Зливний отвір: НІ Ширина шафи: 30 Фурнітура: ТАК Зливна система: InFino Діаметр отвору основної раковини: 3 1/2" Сифон в комплекті: НІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 46 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 13 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 19 cm |
| Мoдель | SUBLINE 160-U 523401 |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 30 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Beżowe |
- Ціна: 9 999 ₴





