
Раковина Kernau KGS H 60 1B sand
13 850 ₴
- В наявності
- Код: 51238665
Доставка зі складу 5-10 днів.
ОБЕРІТЬ КОМПЛЕКТ ДРЕНАЖУ ДЛЯ ГРАНІТНОГО КІСКАНДУ І ПЛАТИТЬ МЕНШЕ! **
* У стандартну комплектацію мийки не входить зливний комплект. На інших наших аукціонах ви знайдете сифони різних кольорів. Ви можете вибрати пробку silver або Gold Nano, Gun Metal Nano, Rose Gold Nano або Matt Black. Відповідний зливний комплект ви знайдете в запропонованих наборах, які можна знайти на початку аукціону мийок.
** Знижена ціна на зливний комплект діє тільки при купівлі в комплекті з гранітною раковиною.
Гранітна мийка KERNAU KGS H 60 1B SAND на одну чашу
Гранітна мийка KGS H 60 1B від Kernau доступна в таких кольорах: білий, старий білий, пісочний, натуральний бежевий, сірий металік, графітовий і чорний металік. Матеріал, з якого він виготовлений, характеризується винятковою довговічністю, що підтверджується 10-річною гарантією. У свою чергу зливний отвір 3 і 1/2" звільняє камеру раковини від води. Його особливістю є надзвичайна стійкість до термічного удару. що дозволяє нормально використовувати мийку на кухні, не побоюючись її пошкодження, якщо в мийку вилити гарячі рідини. Завдяки дуже міцному матеріалу, граніту, мийка дуже стійка до подряпин, які виникають під час звичайного використання. p>
НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ:
ЗЛИВ 3 і 1/2
Дозволяє швидко злити воду з раковини. А як ми добре знаємо, кожна хвилина має величезне значення.
ВЕЛИКА ГЛИБИНА КОМІРКИ
Мийки Kernau вирізняються великою глибиною камери. Це впливає на ергономічність виробу та полегшує його щоденне використання.
ГРАНІТ
Це надзвичайно міцний матеріал. Для виготовлення мийок ми використовуємо високоякісні комплектуючі. Це підтверджується гарантією на нашу продукцію.
СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Завдяки дуже міцному матеріалу граніту наші раковини дуже стійкі до подряпин, спричинених нормальним використанням.
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
Ця особливість гранітних мийок дозволяє нормально використовувати мийку на кухні, не боячись її пошкодити в разі виливання гарячої рідини в мийку.
Фотографії в розділі «Опис продукту» призначені лише для ілюстрації та можуть не відображати точну модель продукту.
ДИЗАЙН
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
ВСТАНОВЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 56 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Inne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 38 cm |
- Ціна: 13 850 ₴


