Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS A 4560 1B1D НАТУРАЛЬНИЙ БЕЖЕВИЙ
Переваги ГРАНІТ АВТОМАТИЧНА КАП СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНИХ УДАРІВ Гранітна мийка Kernau відмінної якості оснащена практичною одночашковою чашею з сушаркою і доступна в таких відтінках: чорний металік, чистий білий, природний бежевий, сірий металік, пісок, графіт. Ми можемо встановити його в шафи з мінімальною рамою 45 см. Глибина камери 16 см, а дренаж має діаметр, що дозволяє швидко спорожнити камеру. Раковина розроблена таким чином, щоб надати користувачеві можливість вибирати, з якого боку поставити зливний кран. Завдяки граніту, з якого він виготовлений, він характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень і термічних ударів. Мийка Kernau є прекрасним доповненням до елегантної кухні, додаючи їй багато тепла та унікального характеру.

ЗЛИВ 3 І ½

РЕВЕРСІВНА МИЙКА

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Матеріал, з якого виготовлені мийки, має високу якість і характеризується високою стійкістю до подряпин, які можуть виникнути під час щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 60 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 32 cm |
- Ціна: 9 999 ₴



