
Раковина Kernau Kgs A 50 1B1D Grey Metallic
12 511 ₴
- В наявності
- Код: 73721258
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS A 50 1B1D СІРИЙ МЕТАЛІК
Переваги ГРАНІТ АВТОМАТИЧНА КАП СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ТЕРМІЧНОМУ УДАРУ Гранітна мийка Kernau з однією чашею та зливним отвором доступна в кількох кольорах: чорний металік, чистий білий, натуральний бежевий, сірий металік, пісок, графіт. Встановлюється на шафу з рамою 50 см. Характеризується стійкістю до пошкоджень і унікальним дизайном. Мийка реверсивна, що означає, що обладнання можна розташувати зі зливом з правого або лівого боку. Завдяки цьому ми встановимо його відповідно до умов нашої кухні та наших уподобань. Матеріал, з якого виготовлена раковина, відрізняється неймовірною стійкістю до пошкоджень і термічних ударів. Ми можемо без жодних турбот вилити гарячу рідину в раковину. Крім того, мийка естетична і стане прикрасою сучасної кухні. Автоматична заглушка, злив 3 і 1/2" і сифон є основним обладнанням і входять в комплект мийки.

ВИХІД 3 І ½

РЕВЕРСІВНА МИЙКА

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 35,5 cm |
- Ціна: 12 511 ₴




