
Раковина Kernau Kgs M 45 1B Graphite
12 511 ₴
- В наявності
- Код: 73731137
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS M 45 1B ГРАФІТ
Переваги ГРАНІТ АВТОМАТИЧНА КАП СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНИХ УДАРІВ Елегантна мийка Kernau з однією чашею чудово підійде для будь-якої сучасної кухні. Це довговічність, підтверджена 10-річною гарантією. Глибина камери до 19 см. Раковина підходить для шаф з мінімальним каркасом 45 см. Він має надзвичайну стійкість до подряпин і термічних ударів, а також характеризується стійкістю до термічних ударів. Він оснащений зливним отвором 3 і 1/2", що дозволяє ефективно та ефективно зливати воду з раковини. Автоматична заглушка дозволяє закривати та відкривати злив без необхідності занурювати руку у воду.

ЗЛИВ 3 І ½

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 50 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 47 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 39 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 511 ₴

