
Раковина Kernau KGSA 4560 1B1D Deep Black
12 268 ₴
- В наявності
- Код: 100728876
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка KGS A 4560 1B1D DEEP BLACK
✅НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ:✅
✅ ЗЛИВ 3 І 1/2
Дозволяє швидко злити воду з раковини. А як ми добре знаємо, кожна хвилина має величезне значення.
✅АВТОМАТИЧНА КРИШКА
Це стандартне обладнання мийок KERNAU. Це рішення дозволяє закривати та відкривати пробку, не занурюючи руку у воду.
✅РЕВЕРСИВНА РАКОВИНА
Завдяки цій функції мийку можна встановлювати зі зливом з правого або лівого боку. Рішення приймається під час складання виробу.
✅ ГРАНІТ
Це надзвичайно міцний матеріал. Для виготовлення мийок ми використовуємо високоякісні комплектуючі. Це підтверджується 10-річною гарантією на нашу продукцію.
✅СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
Ця особливість гранітних мийок дозволяє нормально використовувати мийку на кухні, не боячись її пошкодити в разі виливання гарячої рідини в мийку.
✅СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Завдяки дуже міцному матеріалу граніту наші раковини дуже стійкі до подряпин, спричинених нормальним використанням.
✅ДИЗАЙН
✅ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
✅ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
✅ВСТАНОВЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 60 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 12 268 ₴
