
Раковина Kernau KGS H 6078 1B1D graphite
14 277 ₴
- В наявності
- Код: 51238667
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS H 6078 1B1D ГРАФІТ
Переваги GRANITE AUTOMATIC PLUG СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМОУДАРУ Стильна гранітна мийка KGS H 6078 1B1D є обов'язковим і часто використовуваним елементом кухні, тому варто вибрати міцну і міцну мийку. Граніт, з якого він виготовлений, цінується як за естетичні якості, так і за довговічність, що підтверджується 10-річною гарантією. Ми можемо без жодних побоювань наливати гарячу рідину в раковину - раковина стійка до термічних ударів. Він також має надзвичайну стійкість до подряпин. Злив, що входить в комплект, дозволяє швидко звільнити камеру раковини від води. У свою чергу, завдяки автоматичному ковпачку, закривання та відкривання ковпачка відбувається без необхідності занурювати руку у воду. Це унікальне доповнення до елегантної кухні, підкреслюючи її характер...

ДЛЯ ШАФИ 60 СМ

ЗЛИВ 3 І ½

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Inne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 42 cm |
- Ціна: 14 277 ₴


