Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Kernau KGSC 4558 1B1D Graphite granite 1 чаша
НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ:
РЕВЕРСІВНА МИЙКА
Завдяки цій функції мийку можна встановлювати зі зливом з правого або лівого боку. Рішення приймається під час складання виробу.
ГРАНІТ
Це надзвичайно міцний матеріал. Для виготовлення мийок ми використовуємо високоякісні комплектуючі. Це підтверджується 10-річною гарантією. для наших продуктів.
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
Ця особливість гранітних мийок дозволяє нормально використовувати мийку на кухні, не боячись пошкодити її в разі виливання гарячої рідини в мийку.
СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Завдяки дуже міцному матеріалу граніту наші раковини дуже стійкі до подряпин, спричинених нормальним використанням.
Технічні характеристики
ДИЗАЙН
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
ВСТАНОВЛЕННЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

