Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS T 51 1B НАТУРАЛЬНИЙ БЕЖЕВИЙ
ПЕРЕВАГИ

ТЕХНОЛОГІЇ
ЗЛИВ 3 І 1/2

АВТОМАТИЧНА КАП

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 51 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Okrągły |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

